❤️ Twoje zamówienie na terenie kraju wysyłamy za darmo ❤️

BezAle

ubierz się w charakter

O BezAle

Odzież BezAle - o nas 3
BezAle

BezAle to nowoczesna polska marka modowa, która powstała z prawdziwej pasji do tworzenia przez zgrany duet: mamę i córkę.

Różnica pokoleń pozwala zachować równowagę, dzięki temu projekty są pełne młodzieńczej odwagi połączonej w doskonałych proporcjach z minimalistycznym stylem.

lookbook

Ubierz się w charakter, bądź BezAle!

Talent, wiedza i doświadczenie sprawiają, że kolekcje spotykają się z uznaniem szerokiego grona zarówno młodych jak i dojrzałych kobiet. Wysoka jakość tkanin i stonowana kolorystyka stanowią idealną bazę do tworzenia ciekawych, oryginalnych a zarazem prostych projektów, które zapewniają komfort w każdej sytuacji. Indywidualność, klasa i wyjątkowy styl bycia to wszystko znajdziecie w projektach BezAle.

Nasze Motto

Dąż do realizacji marzeń,
nie patrz na to, co mówią inni.
Pokaż im, że potrafisz,
że umiesz realizować marzenia
i zamieniać je w rzeczywistość

1.

Jakość

Jednym z nadrzędnych celów naszej pracy, jest tworzenie produktów wysokiej jakości. Każdy projekt to efekt naszej pasji i wieloletniego doświadczenia w branży odzieżowej, które zdobyliśmy współpracując z ekskluzywnymi markami włoskimi.

2.

Tkaniny

Nasze ubrania wykonane są jedynie z wysokiej jakości materiałów, które osobiście wybieramy w Polsce i we Włoszech.

3.

Precyzja szycia

Współpracujemy ze szwalnią z wieloletnim doświadczeniem, której wysoka jakość pracy jest odzwierciedlona w naszych kolekcjach.