TWOJE ZAMÓWIENIE NA TERENIE POLSKI WYSYŁAMY ZA DARMO

Tworzenie kolekcji

etyczna moda

W BezAle nadajemy priorytet naturalnym materiałom, których używamy do tworzenia naszych ubrań. Wierzymy w wartość naturalnych i trwałych surowców, takich jak len, bawełna, kaszmir i wełna, które nie tylko zapewniają wyjątkowy komfort noszenia, ale także mają pozytywny wpływ na środowisko.

Czerpiemy dumę z naszych krótkich serii i często limitowanych egzemplarzy. Dążymy do tworzenia ubrań, które są unikalne i niepowtarzalne, co sprawia, że nasze klientki czują się wyjątkowo i dzięki temu podkreślają swój indywidualny styl.

Przez ograniczenie produkcji do małych partii, minimalizujemy negatywny wpływ na środowisko i eliminujemy nadprodukcję, co jest kluczowym aspektem idei slow fashion i mody etycznej. Tworzymy ubrania o trwałej wartości, które przetrwają wiele sezonów i nigdy nie wyjdą z mody. Dążymy do minimalizacji odpadów i dbamy o to, aby nasze ubrania były starannie wykonane, z dbałością o detale i trwałe, co przyczynia się do dłuższego czasu ich użytkowania.

Kolekcje ubrań BezAle powstają w naszej autorskiej pracowni w Radomiu, a odszywane są przez lokalne krawcowe, dla których szycie to największa pasja. Proces powstawania każdej rzeczy to sztuka – każda z dziewczyn wykonuje ubranie od początku do końca i dba o najmniejszy szczegół, dlatego czas realizacji zamówienia to 5-7 dni roboczych.

 
Pamiętaj! Nasze ubrania szyjemy specjalnie dla Ciebie!

Shopping Cart

Odbierz -10% na zakupy

I zapisz się do newslettera!